Deň detí

Deň detí - Kostolanský detský päťboj

Obrázok Deň detí

Keď sa dňa 13.júna2009 počasie umúdrilo, v  športovom areáli Kostolné sa naplno rozbehol Kostolanský detský päťboj, za účastí 150 detí, rodičov, starých rodičov, priateľov školy i návštevníkov z okolitých obcí. Vďaka štedrým sponzorom sa deťom za ich snahu rozdalo množstvo sladkostí. Prekrásny deň doplnili ukážkou svojej práce so psami príslušníci Polície SR, ktorí ukázali deťom výzbroj a výstroj policajnej jednotky a prácu so služobným psom.

Radosť detí znásobila ukážka zásahu Hasičského zboru Babulicov Vrch. Nadšenie detí násobil aj skákací hrad, kde sa striedali všetky vekové skupiny. Spokojnosť žiarila z očí detí, organizátorov, sponzorov, rodičov a všetkých čo sa prišli pozriť na omladinu obce.