Deň detí 10.6.2011

Nech nikto nie je sám.

Tak by sa dal nazvať 10.jún 2011 Kostolnom ,kedy sa konala spoločná akcia detí a rodičov na miestnom ihrisku.

Bol to oneskorený Deň detí, pretože nepriaznivé počasie neumožnilo uskutočniť túto akciu v plánovanom čase.

Radosť detí bola znásobená slnečným počasím a prekrásnou výzdobou v celom areáli ihriska bola nachystaná veľká vatra, skákací hrad a 7 stanovíšť kde deti triafali ceruzku do fľaše, rozpoznávali podľa hmatu, skákanie s fit loptou, slalom s loptou, rybolov, preskakovanie lavičky. Keď už bol štartovací lístok  plný na deti čakali veľké krabice balíčkov so sladkosťami od obecného úradu a sponzorov. Deti si zašantili v skákacom hrade, ponosili sa na dvoch prekrásnych koníkoch. Požiarnici z Babulicovho Vrchu predviedli svoju techniku . Veľkou atrakciou bolo umelecké maľovanie na tvár. Na deti i dospelých čakala tradičná opekačka pri vatre.

Poďakovanie patrí starostovi obce, pracovníkom Obecného úradu Kostolné, pracovníkom Základnej a Materskej školy Kostolné, sponzorom a všetkým ostatným , ktorí prispeli aj svojou prácou k realizácii zábavného popoludnia a všetkým, ktorý si našli dostatok času pre svoje ratolesti.